ELG-75-C500D2-3Y
- Артикул производителя:
- ELG-75-C500D2-3Y
- Краткое описание:
- LED CC AC/DC DRIVER 75W
- Current - Output (Max) :
- 500mA
- Dimming :
- Efficiency :
- 91%
- Features :
- OTP, OVP, SCP
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 75 W
- Ratings :
- IP67
- Size / Dimension :
- 6.14" L x 2.48" W x 1.40" H (156.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 100VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 75 ~ 150V