LSA075B-012C
- Артикул производителя:
- LSA075B-012C
- Производитель/Бренд:
- NetPower
- Краткое описание:
- 90-305VAC, 75W CV LED DRIVER
- Производитель :
- NetPower
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- UL
- Current - Output (Max) :
- 6.25A
- Dimming :
- Efficiency :
- 87%
- Features :
- OCP, OTP, OVP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 60°C
- Power (Watts) :
- 75 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP67
- Size / Dimension :
- 6.46" L x 2.68" W x 1.54" H (164.0mm x 68.0mm x 39.0mm)
- Standard Number :
- UL 8750
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Voltage
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 12V