NPF-40D-30
- Артикул производителя:
- NPF-40D-30
- Краткое описание:
- LED DRVR CC AC/DC 18-30V 1.34A
- Approval Agency :
- CB, CCC, CE, ENEC
- Current - Output (Max) :
- 1.34A
- Dimming :
- Analog, PWM
- Efficiency :
- 89%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 40 W
- Size / Dimension :
- 5.91" L x 2.09" W x 1.38" H (150.0mm x 53.0mm x 35.0mm)
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 18 ~ 30V