IDLC-25-700
- Артикул производителя:
- IDLC-25-700
- Производитель/Бренд:
- MEAN WELL USA Inc.
- Краткое описание:
- LED DRVR CC AC/DC 25.2-36V 700MA
- Производитель :
- MEAN WELL USA Inc.
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- CB, CCC, CE, cURus, ENEC
- Current - Output (Max) :
- 700mA
- Dimming :
- Analog, PWM
- Efficiency :
- 81.5%
- Features :
- SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 90°C
- Power (Watts) :
- 25 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 4.33" L x 2.95" W x 0.87" H (110.0mm x 75.0mm x 22.0mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Terminal Block
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 295VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 25.2 ~ 36V