IDPC-45A-1050
- Артикул производителя:
- IDPC-45A-1050
- Производитель/Бренд:
- MEAN WELL USA Inc.
- Краткое описание:
- LED DRVR CC AC/DC 26-43V 1.05A
- Производитель :
- MEAN WELL USA Inc.
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- CB, CCC, CE, cURus, ENEC
- Current - Output (Max) :
- 1.05A
- Dimming :
- Analog, PWM
- Efficiency :
- 84%
- Features :
- SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 40°C
- Power (Watts) :
- 45 W
- Product Status :
- Not For New Designs
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 4.72" L x 2.62" W x 0.98" H (120.0mm x 66.5mm x 25.0mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Terminal Block
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 295VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 26 ~ 43V