LDH-45A-500WDA
Артикул производителя:
LDH-45A-500WDA
Краткое описание:
LED DRVR CC BOOST 24-86V 500MA
Approval Agency :
CE
Current - Output (Max) :
500mA
Dimming :
DALI
Efficiency :
90%
Features :
Remote On/Off, OVP, SCP
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Power (Watts) :
43 W
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
2.95" L x 2.09" W x 0.89" H (74.9mm x 53.1mm x 22.6mm)
Standard Number :
Termination Style :
Wire Leads
Voltage - Input (Max) :
18V
Voltage - Input (Min) :
9V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
24 ~ 86V