3023-D-E-700P
- Артикул производителя:
- 3023-D-E-700P
- Производитель/Бренд:
- LEDdynamics Inc.
- Краткое описание:
- LED DRIVER CC BUCK 32V 700MA
- Производитель :
- LEDdynamics Inc.
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- Current - Output (Max) :
- 700mA
- Dimming :
- Analog
- Efficiency :
- 95%
- Features :
- SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 80°C
- Power (Watts) :
- 22 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.83" L x 0.83" W x 0.43" H (21.0mm x 21.0mm x 11.0mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- Buck
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 32V
- Voltage - Input (Min) :
- 7V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 32V (Max)