PLED200W-285-C0700-D
- Артикул производителя:
- PLED200W-285-C0700-D
- Краткое описание:
- LED DRIVR CC AC/DC 95-285V 700MA
- Current - Output (Max) :
- 700mA
- Dimming :
- Analog
- Efficiency :
- 92%
- Power (Watts) :
- 200 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 9.34" L x 2.33" W x 1.47" H (237.3mm x 59.2mm x 37.3mm)
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 277VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 100VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 95 ~ 285V