EVM120W-1400-84
Артикул производителя:
EVM120W-1400-84
Производитель/Бренд:
ERP Power, LLC
Краткое описание:
LED DRVR CC AC/DC 70-84V 117.6MA
Производитель :
ERP Power, LLC
Категория товара :
LED Drivers
Approval Agency :
cUL, UL, cRUcs, FC, CE, CB
Current - Output (Max) :
1.4A
Dimming :
ELV, Triac
Efficiency :
89%
Features :
OCP, OTP, SCP
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-30°C ~ 90°C
Power (Watts) :
118 W
Product Status :
Active
Ratings :
IP20, NEMA 410
Size / Dimension :
5.67" L x 2.76" W x 1.57" H (144.0mm x 70.0mm x 40.0mm)
Standard Number :
Termination Style :
Wire Leads
Topology :
AC DC Converter
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
277VAC
Voltage - Input (Min) :
120VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
70 ~ 84V