LED12W-16-C0700-D
- Артикул производителя:
- LED12W-16-C0700-D
- Краткое описание:
- LED DRIVER CC AC/DC 8-16V 700MA
- Approval Agency :
- CE, cURus
- Current - Output (Max) :
- 700mA
- Dimming :
- Analog
- Efficiency :
- 84%
- Power (Watts) :
- 12 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP66
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 8 ~ 16V