LED06W230-030-C0200-LT
- Артикул производителя:
- LED06W230-030-C0200-LT
- Краткое описание:
- LED DRIVER CC AC/DC 18-30V 200MA
- Approval Agency :
- CE, cURus
- Current - Output (Max) :
- 200mA
- Dimming :
- ELV, Triac
- Efficiency :
- 82%
- Power (Watts) :
- 6 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP66
- Size / Dimension :
- 3.35" L x 1.42" W x 0.90" H (85.0mm x 36.0mm x 23.0mm)
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 300VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 208VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 18 ~ 30V