LED06W120-020-C0350-LT
Артикул производителя:
LED06W120-020-C0350-LT
Производитель/Бренд:
Thomas Research Products
Краткое описание:
LED DRIVER CC AC/DC 12-20V 350MA
Производитель :
Thomas Research Products
Категория товара :
LED Drivers
Approval Agency :
CE, cURus
Current - Output (Max) :
350mA
Dimming :
ELV, Triac
Efficiency :
81%
Features :
OCP, OVP, SCP
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
Power (Watts) :
6 W
Product Status :
Active
Ratings :
IP66
Size / Dimension :
3.35" L x 1.42" W x 0.90" H (85.0mm x 36.0mm x 23.0mm)
Standard Number :
Termination Style :
Wire Leads
Topology :
AC DC Converter
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
132VAC
Voltage - Input (Min) :
108VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
12 ~ 20V