AMEQR70N-50140Z
- Артикул производителя:
- AMEQR70N-50140Z
- Краткое описание:
- LED DRIVER CC AC/DC 36-50V 1.4A
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- CE
- Current - Output (Max) :
- 1.4A
- Dimming :
- Efficiency :
- 88%
- Features :
- OVP, SCP
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 60°C
- Power (Watts) :
- 70 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP65, IP67
- Size / Dimension :
- 3.57" L x 4.88" W x 1.75" H (90.6mm x 124.0mm x 44.5mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 305V
- Voltage - Input (Min) :
- 90V
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 36 ~ 50V