AMEOR60-50120AZ-NA
- Артикул производителя:
- AMEOR60-50120AZ-NA
- Краткое описание:
- LED DRVR CC/CV AC/DC 36-50V 1.2A
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- CE
- Current - Output (Max) :
- 1.2A
- Dimming :
- Analog, PWM
- Efficiency :
- 89%
- Features :
- OCP, OTP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 80°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 60 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 1.30" L x 5.83" W x 1.97" H (33.0mm x 148.0mm x 50.0mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current, Voltage
- Voltage - Input (Max) :
- 277VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output :
- 36 ~ 50V