ELG-75-42DA
- Артикул производителя:
- ELG-75-42DA
- Краткое описание:
- LED POWER SUPPLIES 75.6W 72V 1.8
- Approval Agency :
- CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM
- Current - Output (Max) :
- 1.8A
- Dimming :
- Efficiency :
- 90%
- Features :
- OCP, OTP, OVP, SCP
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 76 W
- Size / Dimension :
- 6.14" L x 2.48" W x 1.40" H (156.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
- Type :
- Constant Current, Voltage
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 100VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 21 ~ 42V