AMEPR15D-15100AZ-UW
- Артикул производителя:
- AMEPR15D-15100AZ-UW
- Краткое описание:
- LED DRIVER CC AC/DC 8-15V 1A
- Current - Output (Max) :
- 1A
- Dimming :
- Triac
- Efficiency :
- 80%
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 80°C
- Power (Watts) :
- 15 W
- Ratings :
- IP67
- Size / Dimension :
- 1.18" L x 5.24" W x 1.30" H (30.0mm x 133.0mm x 33.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 264VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output :
- 8 ~ 15V