AMEPR15D-4835AZ-110W
- Артикул производителя:
- AMEPR15D-4835AZ-110W
- Краткое описание:
- LED DRIVER CC AC/DC 30-48V 350MA
- Current - Output (Max) :
- 350mA
- Dimming :
- Efficiency :
- 82%
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 80°C
- Power (Watts) :
- 15 W
- Ratings :
- IP67
- Size / Dimension :
- 1.13" L x 5.24" W x 1.30" H (30.0mm x 133.0mm x 33.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 135VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output :
- 30 ~ 48V