LD16W230-24-C0700-TL
- Артикул производителя:
- LD16W230-24-C0700-TL
- Производитель/Бренд:
- EPtronics, Inc.
- Краткое описание:
- LED DRIVER AC/DC CC 14-24V 700MA
- Производитель :
- EPtronics, Inc.
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- CE, cURus, FCC
- Current - Output (Max) :
- 700mA
- Dimming :
- ELV, Triac
- Efficiency :
- 83%
- Features :
- OCP, OVP, SCP
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 60°C
- Power (Watts) :
- 17 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP66
- Size / Dimension :
- 3.74" L x 1.61" W x 0.98" H (95.0mm x 40.9mm x 24.9mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 300VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 208VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 14 ~ 24V