USCO-250140GA
- Артикул производителя:
- USCO-250140GA
- Производитель/Бренд:
- Delta Electronics
- Краткое описание:
- USCO-PRO 250W DIMMING, IP67
- Производитель :
- Delta Electronics
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- CB, CE, cURus, ENEC
- Current - Output (Max) :
- 1.4A
- Dimming :
- Analog
- Efficiency :
- 94.5%
- Features :
- OCP, OTP, OVP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 55°C
- Power (Watts) :
- 250 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP67
- Size / Dimension :
- 8.78" L x 2.68" W x 1.46" H (223.0mm x 68.0mm x 37.0mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 99VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 90 ~ 238V