DAL50W-1200-42-T
- Артикул производителя:
- DAL50W-1200-42-T
- Производитель/Бренд:
- ERP Power, LLC
- Краткое описание:
- PROGRAMMABLE CC LED DRIVER
- Производитель :
- ERP Power, LLC
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- CB, CE, cULus, ENEC, FCC
- Current - Output (Max) :
- 1.2A
- Dimming :
- DALI
- Efficiency :
- 90%
- Features :
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 40°C
- Power (Watts) :
- 50 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP20
- Size / Dimension :
- 5.21" L x 1.20" W x 0.81" H (132.2mm x 30.6mm x 20.7mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Terminal Block
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 277VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 120VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 28 ~ 42V