HLG-60H-C700A
- Артикул производителя:
- HLG-60H-C700A
- Краткое описание:
- LED DRVR CC AC/DC 50-100V 700MA
- Approval Agency :
- CB, CCC, CE, cURus, PSE, RCM, TUV
- Current - Output (Max) :
- 700mA
- Dimming :
- Efficiency :
- 90.5%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 80°C
- Power (Watts) :
- 70 W
- Ratings :
- IP65
- Size / Dimension :
- 5.80" L x 2.42" W x 1.42" H (147.2mm x 61.5mm x 36.0mm)
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 50 ~ 100V