APC-25-700
Артикул производителя:
APC-25-700
Производитель/Бренд:
MEAN WELL USA Inc.
Краткое описание:
LED DRVR CC AC/DC 11-36V 700MA
Производитель :
MEAN WELL USA Inc.
Категория товара :
LED Drivers
Approval Agency :
CE, cURus
Current - Output (Max) :
700mA
Dimming :
Efficiency :
83%
Features :
OVP, SCP
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-30°C ~ 70°C
Power (Watts) :
25 W
Product Status :
Active
Ratings :
IP42
Size / Dimension :
3.31" L x 2.24" W x 1.16" H (84.0mm x 57.0mm x 29.5mm)
Standard Number :
Termination Style :
Wire Leads
Topology :
AC DC Converter
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
264VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3 kV
Voltage - Output :
11 ~ 36V