LED25W-40-C0620-D
- Артикул производителя:
- LED25W-40-C0620-D
- Краткое описание:
- LED DRIVER CC AC/DC 13-40V 620MA
- Approval Agency :
- CE, cULus
- Current - Output (Max) :
- 620mA
- Dimming :
- Analog
- Efficiency :
- 84%
- Power (Watts) :
- 25 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP66, NEMA 4
- Size / Dimension :
- 3.15" L x 3.07" W x 0.99" H (80.0mm x 78.0mm x 25.2mm)
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 277VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 100VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 13 ~ 40V