RACT09-500
- Артикул производителя:
- RACT09-500
- Краткое описание:
- LED SUPPLY CC AC/DC 9W 9-18V
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- CE
- Current - Output (Max) :
- 500mA
- Dimming :
- Triac
- Efficiency :
- 81%
- Features :
- OCP, OTP, OVP, SCP
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 50°C
- Power (Watts) :
- 9 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP20
- Size / Dimension :
- 4.29" L x 1.57" W x 0.87" H (109.0mm x 40.0mm x 22.0mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Screw Terminal
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 264VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 198VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 9 ~ 18V