HBGC-300-L-A
- Артикул производителя:
- HBGC-300-L-A
- Производитель/Бренд:
- MEAN WELL USA Inc.
- Краткое описание:
- 300W CONSTANT POWER MODE LED DRI
- Производитель :
- MEAN WELL USA Inc.
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- CB, CCC, CE, cURus
- Current - Output (Max) :
- 1.4A
- Dimming :
- Analog, PWM
- Efficiency :
- 94.5%
- Features :
- OTP, OVP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 80°C
- Power (Watts) :
- 302 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP67
- Size / Dimension :
- 7.54" Dia x 2.72" H (191.5mm x 69.0mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 116 ~ 232V