ELG-200-C1400
- Артикул производителя:
- ELG-200-C1400
- Краткое описание:
- LED DRVR CC AC/DC 71-143V 1.4A
- Approval Agency :
- CB, CCC, CE, cURus, ENEC
- Current - Output (Max) :
- 1.4A
- Dimming :
- Efficiency :
- 92%
- Features :
- OTP, OVP, SCP
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 199 W
- Size / Dimension :
- 7.87" L x 2.80" W x 1.48" H (200.0mm x 71.0mm x 37.5mm)
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 100VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 71 ~ 143V