ELG-100-C700D2
- Артикул производителя:
- ELG-100-C700D2
- Краткое описание:
- LED POWER SUPPLIES 700MA 71-143V
- Approval Agency :
- CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM
- Current - Output (Max) :
- 700mA
- Dimming :
- Efficiency :
- 90%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 100 W
- Ratings :
- IP67
- Size / Dimension :
- 6.89" L x 2.48" W x 1.40" H (175.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 100VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 71 ~ 143V