CCT9W700
- Артикул производителя:
- CCT9W700
- Производитель/Бренд:
- Magnitude Lighting
- Краткое описание:
- 9W 700MA DIMMBLE CC LED DRIVER
- Производитель :
- Magnitude Lighting
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- CSA, UL
- Current - Output (Max) :
- 700mA
- Dimming :
- ELV, MLV, TRIAC
- Efficiency :
- 82%
- Features :
- OCP, OTP, OVP, SS
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 60°C
- Power (Watts) :
- 9 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP20
- Size / Dimension :
- 2.16" Dia x 0.86" H (54.9mm x 21.8mm)
- Standard Number :
- C22.2, UL 8750
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- Buck
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 120VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 100VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 8 ~ 13V