AMER72N-24300Z
- Артикул производителя:
- AMER72N-24300Z
- Краткое описание:
- LED DRIVER CC AC/DC 12-24V 3A
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- Current - Output (Max) :
- 3A
- Dimming :
- Efficiency :
- 86%
- Features :
- OTP, OVP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Power (Watts) :
- 72 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP67
- Size / Dimension :
- 1.91" L x 1.31" W x 7.36" H (48.6mm x 187.0mm x 33.3mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 305V
- Voltage - Input (Min) :
- 90V
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 12 ~ 24V