ELG-150-36A
- Артикул производителя:
- ELG-150-36A
- Краткое описание:
- LED DRVR CC/CV AC/DC 18-36V
- Approval Agency :
- CB, CCC, CE, cURus, ENEC, RCM
- Current - Output (Max) :
- 4.17A
- Dimming :
- Efficiency :
- 90%
- Features :
- OCP, OTP, OVP, SCP
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Power (Watts) :
- 150 W
- Ratings :
- IP65
- Size / Dimension :
- 7.68" L x 2.48" W x 1.40" H (195.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
- Type :
- Constant Current, Voltage
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 100VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 18 ~ 36V