PKB50W-1400-55-TN
- Артикул производителя:
- PKB50W-1400-55-TN
- Производитель/Бренд:
- ERP Power, LLC
- Краткое описание:
- 120 TO 277 VAC, 90% EFFICIENCY,
- Производитель :
- ERP Power, LLC
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- cUL, UL
- Current - Output (Max) :
- 1.4A
- Dimming :
- Analog
- Efficiency :
- 90%
- Features :
- OCP, OTP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 50°C
- Power (Watts) :
- 50 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP20, NEMA 410
- Size / Dimension :
- 10.12" L x 1.16" W x 0.99" H (257.0mm x 29.5mm x 25.1mm)
- Standard Number :
- 60950-1; UL 8750
- Termination Style :
- Terminal Block
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- 2.2 kV
- Voltage - Output :
- 49.5V