LVHC-LPW150/1-PC36K-18
- Артикул производителя:
- LVHC-LPW150/1-PC36K-18
- Производитель/Бренд:
- Luminus Devices Inc.
- Краткое описание:
- LOW VOLTAGE HIGH CURRENT DRIVER,
- Производитель :
- Luminus Devices Inc.
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- Current - Output (Max) :
- 15A
- Dimming :
- Efficiency :
- 92%
- Features :
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- Power (Watts) :
- 150 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 2.76" L x 2.76" W x 1.38" H (70.0mm x 70.0mm x 35.0mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Screw Terminal
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Voltage - Input (Max) :
- 24V
- Voltage - Input (Min) :
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 18V