PLD600-SMT-48Z
- Артикул производителя:
- PLD600-SMT-48Z
- Производитель/Бренд:
- Powerland Technology, Inc.
- Краткое описание:
- 600 WATT LED DRIVER
- Производитель :
- Powerland Technology, Inc.
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- CB, CE, cURus, FCC
- Current - Output (Max) :
- 12.5A
- Dimming :
- Analog, PWM
- Efficiency :
- 95%
- Features :
- OCP, OTP, OVP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Power (Watts) :
- 600 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP67
- Size / Dimension :
- 11.02" L x 4.84" W x 2.13" H (280.0mm x 123.0mm x 54.0mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current, Voltage
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 108VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 32 ~ 48V