HLG-240H-24B
- Артикул производителя:
- HLG-240H-24B
- Краткое описание:
- LED DRVR CC/CV AC/DC 12-24V 10A
- Approval Agency :
- CB, CCC, CE, cURus, PSE, RCM, TUV
- Current - Output (Max) :
- 10A
- Dimming :
- Analog, PWM
- Efficiency :
- 92.5%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Power (Watts) :
- 240 W
- Ratings :
- IP67
- Size / Dimension :
- 8.67" L x 2.68" W x 1.53" H (220.2mm x 68.0mm x 38.8mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 12 ~ 24V