HLG-80H-24
- Артикул производителя:
- HLG-80H-24
- Краткое описание:
- LED DVR CC/CV ACDC 14.4-24V 3.4A
- Approval Agency :
- CB, CCC, CE, cULus, cURus, PSE, RCM, TUV, UL
- Current - Output (Max) :
- 3.4A
- Dimming :
- Efficiency :
- 90.5%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 80°C
- Power (Watts) :
- 82 W
- Ratings :
- IP67
- Size / Dimension :
- 6.76" L x 2.42" W x 1.53" H (171.8mm x 61.5mm x 38.8mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 14.4 ~ 24V