HLG-480H-24
- Артикул производителя:
- HLG-480H-24
- Краткое описание:
- LED DRVR CC/CV AC/DC 12-24V 20A
- Approval Agency :
- CB, CCC, CE, cURus, ENEC
- Current - Output (Max) :
- 20A
- Dimming :
- Efficiency :
- 94.5%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Power (Watts) :
- 480 W
- Ratings :
- IP67
- Size / Dimension :
- 9.26" L x 4.92" W x 1.72" H (235.2mm x 125.0mm x 43.8mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 12 ~ 24V