JVLM100W-24
- Артикул производителя:
- JVLM100W-24
- Производитель/Бренд:
- ERP Power, LLC
- Краткое описание:
- 100W 24V CV LED DRIVER IN JUNCTI
- Производитель :
- ERP Power, LLC
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- cULus, FCC
- Current - Output (Max) :
- 4A
- Dimming :
- Efficiency :
- 90%
- Features :
- OCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- 90°C
- Power (Watts) :
- 96 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP20
- Size / Dimension :
- 8.16" L x 2.97" W x 1.30" H (207.3mm x 75.4mm x 33.0mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Voltage
- Voltage - Input (Max) :
- 277VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 120VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 24V