ESM050W-1400-34
- Артикул производителя:
- ESM050W-1400-34
- Производитель/Бренд:
- ERP Power, LLC
- Краткое описание:
- LED DRIVER CC AC/DC 23-34V 1.4A
- Производитель :
- ERP Power, LLC
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- cUL, UL, cRUcs, FC, CE, CB
- Current - Output (Max) :
- 1.4A
- Dimming :
- ELV, Triac
- Efficiency :
- 87%
- Features :
- OCP, OTP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 90°C
- Power (Watts) :
- 48 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP20, NEMA 410
- Size / Dimension :
- 4.20" L x 2.37" W x 0.99" H (106.7mm x 60.3mm x 25.2mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 277VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 120VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 23 ~ 34V