PHB50W-1200-42
- Артикул производителя:
- PHB50W-1200-42
- Производитель/Бренд:
- ERP Power, LLC
- Краткое описание:
- PROGRAMMABLE CC LED DRIVER
- Производитель :
- ERP Power, LLC
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- cULus, FCC
- Current - Output (Max) :
- 1.2A
- Dimming :
- Analog, ELV, Triac
- Efficiency :
- 90%
- Features :
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- 90°C
- Power (Watts) :
- 50 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP20
- Size / Dimension :
- 4.07" L x 1.03" W x 0.94" H (103.4mm x 26.2mm x 23.9mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 277VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 120VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 28 ~ 42V