PSB50W-1200-42
- Артикул производителя:
- PSB50W-1200-42
- Производитель/Бренд:
- ERP Power, LLC
- Краткое описание:
- LED DRIVER
- Производитель :
- ERP Power, LLC
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- CB, CE, cULus
- Current - Output (Max) :
- 1.2A
- Dimming :
- Analog, ELV, Triac
- Efficiency :
- 90%
- Features :
- OCP, OTP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- Power (Watts) :
- 50 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP20
- Size / Dimension :
- 3.93" L x 1.02" W x 0.93" H (99.8mm x 26.00mm x 23.7mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 277VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 120VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 28 ~ 42V