ESPT060W-1400-42-Z1
- Артикул производителя:
- ESPT060W-1400-42-Z1
- Краткое описание:
- LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 1.4A
- Current - Output (Max) :
- 1.4A
- Efficiency :
- 87%
- Power (Watts) :
- 59 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 3.34" L x 2.36" W x 1.18" H (84.8mm x 59.9mm x 30.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 277VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 120VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 28 ~ 42V