ESST040W-1400-24
- Артикул производителя:
- ESST040W-1400-24
- Производитель/Бренд:
- ERP Power, LLC
- Краткое описание:
- LED DRIVER CC AC/DC 14-24V 1.4A
- Производитель :
- ERP Power, LLC
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- cRUcs, SA, ENEC, FC, CE, CCC, CB, KC, NEMKO, UL, CSA
- Current - Output (Max) :
- 1.4A
- Dimming :
- Analog, ELV, Triac
- Efficiency :
- 87%
- Features :
- OCP, OTP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- Power (Watts) :
- 34 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP64
- Size / Dimension :
- 3.30" L x 1.57" W x 0.99" H (83.8mm x 39.9mm x 25.1mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 277VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 120VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 14 ~ 24V