ABL8BPK24A07
- Артикул производителя:
- ABL8BPK24A07
- Производитель/Бренд:
- Schneider Electric
- Краткое описание:
- BATTERY - 24 V DC - 40 A - 7 AH
- Производитель :
- Schneider Electric
- Категория товара :
- Industrial, DIN Rail Power Supplies
- AC Voltage - Input :
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, UL
- Current - Output (Max) :
- DC Voltage - Input (Max) :
- 29V
- DC Voltage - Input (Min) :
- 21V
- Efficiency :
- Features :
- Input Type :
- DC
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 40°C
- Power (Watts) :
- Size / Dimension :
- 10.43" L x 7.87" W x 7.68" H (265.0mm x 200.0mm x 195.0mm)
- Standard Number :
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 24V