ABL8BPK24A03
- Артикул производителя:
- ABL8BPK24A03
- Производитель/Бренд:
- Schneider Electric
- Краткое описание:
- BATTERY- 24 V DC - 32 A - 3.2 AH
- Производитель :
- Schneider Electric
- Категория товара :
- Industrial, DIN Rail Power Supplies
- AC Voltage - Input :
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, UL
- Current - Output (Max) :
- 32A
- DC Voltage - Input (Max) :
- 29V
- DC Voltage - Input (Min) :
- 21V
- Efficiency :
- Features :
- Input Type :
- DC
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 40°C
- Power (Watts) :
- Size / Dimension :
- 10.63" L x 7.09" W x 6.50" H (270.0mm x 180.0mm x 165.0mm)
- Standard Number :
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 24V