ABLS1A24050
- Артикул производителя:
- ABLS1A24050
- Краткое описание:
- REGULATED POWER SUPPLY, 100-240V
- AC Voltage - Input :
- 100 ~ 240 VAC
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CB, CE, CSA, CuL, EAC, EN, IEC, KC, NEC Class 2, UL
- Current - Output (Max) :
- 5A
- DC Voltage - Input (Max) :
- 340V
- DC Voltage - Input (Min) :
- 140V
- Efficiency :
- 88%
- Features :
- IP20, Universal Input
- Input Type :
- AC or DC
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 120W
- Size / Dimension :
- 4.63" L x 1.57" W x 4.87" H (117.6mm x 40.0mm x 123.6mm)
- Standard Number :
- 60950-1; 62368-1
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V