ABL8DCC12020
- Артикул производителя:
- ABL8DCC12020
- Производитель/Бренд:
- Schneider Electric
- Краткое описание:
- CONVERTER MODULE 24 W - 24..28.8
- Производитель :
- Schneider Electric
- Категория товара :
- Industrial, DIN Rail Power Supplies
- AC Voltage - Input :
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CCSAus, EAC, EN, IEC, RCM, UL
- Current - Output (Max) :
- 2A
- DC Voltage - Input (Max) :
- 28.8V
- DC Voltage - Input (Min) :
- 24V
- Efficiency :
- 82%
- Features :
- IP20
- Input Type :
- DC
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 60°C
- Power (Watts) :
- 24W
- Size / Dimension :
- 6.50" L x 5.71" W x 2.56" H (165.0mm x 145.0mm x 65.0mm)
- Standard Number :
- Voltage - Isolation :
- 500 V
- Voltage - Output 1 :
- 12V