ABLS1A24031
- Артикул производителя:
- ABLS1A24031
- Краткое описание:
- REGULATED POWER SUPPLY, 100-240V
- AC Voltage - Input :
- 100 ~ 240 VAC
- Applications :
- ITE (Commercial), Laboratory
- Approval Agency :
- CB, CE, CSA, CuL, EAC, EN, IEC, KC, NEC Class 2, UL
- Current - Output (Max) :
- 3.13A
- DC Voltage - Input (Max) :
- 340V
- DC Voltage - Input (Min) :
- 140V
- Efficiency :
- 88%
- Features :
- IP20, Universal Input
- Input Type :
- AC or DC
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 75W
- Size / Dimension :
- 4.02" L x 1.06" W x 4.87" H (102.0mm x 27.0mm x 123.6mm)
- Standard Number :
- 60950-1; 61010-1; 62368-1
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V