ABLM1A24004
- Артикул производителя:
- ABLM1A24004
- AC Voltage - Input :
- 100 ~ 240 VAC
- Current - Output (Max) :
- 420mA
- Efficiency :
- 80%
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 10W
- Size / Dimension :
- 2.19" L x 0.71" W x 3.58" H (55.6mm x 18.0mm x 91.0mm)
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V