ABLS1A24021
- Артикул производителя:
- ABLS1A24021
- Производитель/Бренд:
- Schneider Electric
- Краткое описание:
- POWER SUPPLY 24V 2.1A 1PH OPTIMI
- Производитель :
- Schneider Electric
- Категория товара :
- Industrial, DIN Rail Power Supplies
- AC Voltage - Input :
- 100 ~ 240 VAC
- Applications :
- Industrial, ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CB, CE, cUL, EAC, KC
- Current - Output (Max) :
- 2.1A
- DC Voltage - Input (Max) :
- DC Voltage - Input (Min) :
- Efficiency :
- 88%
- Features :
- PFC
- Input Type :
- AC
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 50W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 3.52" L x 1.18" W x 2.95" H (89.4mm x 30.0mm x 74.9mm)
- Standard Number :
- 62368-1; UL 508
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V