XCSL1120W024VAA
- Артикул производителя:
- XCSL1120W024VAA
- Краткое описание:
- 24 VDC ( ADJUSTABLE FROM 16 TO 2
- AC Voltage - Input :
- 120 ~ 240 VAC
- Current - Output (Max) :
- 5A
- DC Voltage - Input (Max) :
- 370V
- DC Voltage - Input (Min) :
- 100V
- Efficiency :
- 87%
- Power (Watts) :
- 120W
- Voltage - Output 1 :
- 24V